Logo

OPEL ASTRA GTC 1.9cdti 150ks FULL COSMO SPORT EXTRAA!!!

Број на оглас: 3276531 | Објавен на: 14.10.2019, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA GTC 1.9cdti 150ks 2005 god FULL OPREMA GLANC NOVI GUMI PLATENI DAVACKI DO REG!!!
BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA KOLATA E TOP!!!!
POVEKJE MODELI NA POLOVNI VOZILA OD UVOZ !!

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач