Logo

Мини бар за вино

Број на оглас: 3276569 | Објавен на: 26.05.2019, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Некористен мини бар за вино, со 6 мали чаши за вино.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Maja

Потврден огласувач