1 / 10
Bmw 330ci
1.800 €
26.05.2019 17:31

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

330

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Prodavam Bmw 330ci 2000g
Kolata e full servisirana pali vozi je avtomatik menjac full M oprema 231ks 19ki m bandasi.
Osteteno e branik,hauba, levo krilo i far
1800 evra bez dokumenti
Kontakt viber
+447597109266

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Timko
Потврден огласувач
00497597109266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам