Logo

RENO ESPACE

Број на оглас: 3276759 | Објавен на: 15.10.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.799 €
1.899 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENO ESPACE
KOLATA E TOP ISPRAVNA 100 POSTO
MOTOR ODLICEN
078296040 Angel

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  ljupco

Потврден огласувач