1 / 8
Se izdava stan vo blizina na bolnicata Bitola
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 12:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

84

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bitola

Se izdava namesten stan vo blizina na bolnicata i Studentski dom so kujna kupatilo , kablovska parking, internet. Cena mnogu povolna .Informacii iskljucivo samo na tel.075 76 76 31.......................................075 76 76 31...................075 76 76 31.....Drugiot tel. ne funkcionira...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

GORAN
Потврден огласувач
075 822 095 dzabest
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам