1 / 12
PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god FULL OPREMA MAKSIMALNO CUVANA
878.787.878 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2019 09:58

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

PRODADENOOO
PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god
MAKSIMALNO CUVANA NOV UVOZ
NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.6HDI
OPREMA:::::::::::::::::::::::
BORD KOMPJUTER
KLIMATRONIK DVOZONSKI
TEMPOMAT
ELEKTRIKA NA 4 STAKLA
ELEKTRIKA NA SEDISTA
GREACI NA STAKLA
TONIRANI STAKLA
AUTORADIO CD/MP3
MAGLENKI
ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
CENTRALNO VGRADENO NA KLUC
ALU FELGI OZ RACING
4 NOVI GUMI MISHELIN
VOZILOTO SE GLEDA NA SAMITE SLIKI
MOZE DETALNA PROVERKA KAJ
MAJSTOR ILI SERVIS NA PEUGEOT
MOTOR PODVOZJE FABRICKA SOSTOJBA SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI
NA VAKVO VOZILO
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
071980..164
077974..031

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RISTO MILUSEV
Потврден огласувач
077974031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам