1 / 3
nikon coolpix aw100 vodootporen
110 €
Цената не е фиксна
26.07.2022 21:50

Штип / Штип

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

vodootporen do 10 metri
oporen na udari do 1.5 metri
16mp
kako nov mn malku upotrebuvan kupen kd amazon https://www.amazon.com/Nikon-COOLPIX-Waterproof-Digital-Camera/dp/B005IGVY6K

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077772518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам