1 / 1
Сметководствени услуги
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2021 10:25

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Како лиценцирано сметководствено биро во прилог нудиме користење на сметководствени и консултантнски услуги. Сметководственото биро М-КОНСАЛТИНГ ТП се состои од висококвалификуван тим кои може да ги задоволи вашите потреби за сметководствени работи.

Сметководствени услуги за старт ап бизниси, мали и средни компании од областа на производствените, трговските и услужните дејности.
Водење залиха на готови производи, репроматеријали, суровини, производство во тек, инвестиции во тек и други евиденции согласно претходно договореното.
Книговодствена евиденција на деловните трансакции: набавки, продажби, амортизација, плати, капитал, обврски, финансиски вложувања, временски разграничувања, залихи и ДДВ;
Подготовка на фактури и налози за плаќање, регистрација на ДДВ, статистички обрасци, извештаи до БНБ, подготовка на потребните документи при аплицирање за кредит.

М Консалтинг верува во личен допир, силни односи со клиенти и лично прилагодени решенија. Сфаќаме дека нема два бизниси исти. Значи, без разлика дали вашиот бизнис е почетен или мулти-национален, ние се фокусираме да ви помогнеме да ги постигнете своите цели. Нашата цел е да ги услужиме нашите клиенти со највисоки стандарди, строго почитувајќи го законодавство и заштитувајќи ги нивните интереси. Нашите главни предности се нашите клиенти и нашиот тим. Исклучително брза и професионална услуга на највисоко ниво!

За дополнителни информации, може да не контактирате на:
mkonsaltingtp@yahoo.com
Тел:072 205 528
Лице за контакт: Маја Величкова ( лиценциран сметководител)

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

М КОНСАЛТИНГ ТП
Потврден огласувач
072205528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам