Logo

Invalidska Elektro Motorna Kolichka.

Број на оглас: 3277424 | Објавен на: 17.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 900 €
930 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mnogu Zachuvana i Zdrava,komplet so punach.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  ZAN

Потврден огласувач