Logo

Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

Број на оглас: 3277506 | Објавен на: 22.05.2020, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Вид на оглас: Се продава


Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер.
Чешми за монтажа на ѕид и во садопер. Со лед дисплеј и флексибилно црево, а црните чешми со фиксна ротирачка славина.
Гаранција и сервис 1 година.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач