1 / 10
DREBONG
1 €
Цената не е фиксна
27.05.2019 15:39

Дебар / Дебар

PRODAVAM POD HITNO ZARADI ZAMINUVANJE VO USD
1. DREBONG ITALJANSKI PROIZVOD RB 1.5
2. VODALKA JUGOSLAVENSKA
3. STUBNA BURMASINA
4. DREBONG MINI (BEZ MOTOR)
5. SHKAF FULL OPREMA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Engji
Потврден огласувач
077600000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам