Logo

Lenovo Tab 4 10

Број на оглас: 3278063 | Објавен на: 18.06.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 140 €
150 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Lenovo Tab 4 10

Tabletot e mnogu malku koristen.. Kupen e od VIP MK..Doaga komplet so Kutija..

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Selcuk

Потврден огласувач