1 / 5
Honda vt 750
3 €
15.07.2019 14:55

Тетово / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

1987

Модел:

Vt 750

Километри:

45000

Motorot e servisiran i registriran, i smeneto novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Rrrr
Потврден огласувач
071444300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам