1 / 3
Дуќан на фреквентна локација
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2019 21:27

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Издавам деловен простор од 80м2 (може и 2 x 40) на многу фреквентна локација во Штип. Локацијата е на улица Сутјеска меѓу училиштето Гоце Делчев и градскиот пазар. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Горан
Потврден огласувач
070300669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам