бараме работници
По Договор
10.06.2019 08:31

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

фабрка за производство на ѓонови има потереба од работници. Информации на тел 02/2771476

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Tre Zeta MK
Потврден огласувач
02744483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам