1 / 2
Се продава половно пикадо
1 МКД
29.05.2021 11:01

Кавадарци / Кавадарци

Се продава половно пикадо ,добро сочувано,сите игри работат на него,цена по договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071219432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам