1 / 9
OPEL VECTRA 2,0 DTI (DELOVI)
1 €
21.01.2021 21:35

Македонски Брод

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

se sto vo treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам