1 / 1
Prodavam rakija
120 МКД
Денес 10:50

Неготино / Неготино

Prodavam 3 godisno stara visokokvalitetna rakija bela i zolta stoena vo dabovo bure. Za pogolema kolicina ima prostor za dogovor. Vrsam besplatna dostava, Prilep, Bitola, Resen, Ohrid


Категорија: Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076854819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам