Logo

OPEL ASTRA 1.3 ECOflex (LANCE) 2012GOD

Број на оглас: 3279400 | Објавен на: 10.10.2019, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор
7.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 170.000 REALNI KILOMETRI
SERVISIRANA (ULJE,FILTRI)
REGISTRIRANA
POVEKJE INFO: 072 717 478

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Tale

Потврден огласувач