Logo

izdavam nov namesten stan vo centar

Број на оглас: 3279784 | Објавен на: 20.07.2019, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: mirce orovcanec br 17/6

Цена: 320 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam nov, namesten stan,65m2 vo centarot na gradot, kaj univerzalna sala. info Tanja 071 460-189

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Lile

Потврден огласувач