1 / 5
JONWAY 125cc 4t
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2019 20:44

Струга / Струга

Марка:

Access

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Skuter

Километри:

15000

Se prodava skuter Jonway 125cc 4t,so mk dokumenti,zacuvan,pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
071786710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам