1 / 8
MAZDA 323F 1.6 BENZIN 2,0 DITD NA DELOVI
1 €
23.12.2022 18:43

Македонски Брод

Марка:

Mazda

Модел:

323

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba
1.4
1.5
1.6
2.0 DITD
mazda mpv 2 0 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам