1 / 7
FIAT BRAVO 1.4/1.6/1.9 JTD 2.0 HGT NA DELOVI
1 €
31.05.2023 10:07

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

SE STO VI TREBA
1.4
1.6
1.9 JTD
2.0 HGT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам