1 / 6
-GENERIC-
850 €
29.01.2020 12:02

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

-GENERIC 125 cc-

Километри:

5000

-125cc-
-fabricka sostojba (kako nov)-
-prv sopstvenik -
-prvite gumi-
-na sekoj 1000 km - maslo motul-
-sa svoj kef vozeno-

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078697031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам