1 / 2
boljer
2.000 МКД
Цената не е фиксна
03.07.2019 12:00

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava poloven boljer za vo kupatilo MIK EZV 80,2 so nov grejac

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Natasa
Потврден огласувач
072204715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам