Logo

JACK RUSSELL

Број на оглас: 3280886 | Објавен на: 22.08.2019, 03:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат пет машки и пет женски кутриња од расата JACK RUSSELL, Кутрињата се вакцинирани и прочистени.
Зенски : 80 евра.
Машки : 100 евра.
Праќаме слики по вибер!
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН :078-705-842

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Ицо

Потврден огласувач