Ливада
1.000.000 €
26.05.2022 21:06

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

11484 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско ливаге со површина од 11484м2 цена по договор информаци на 077754688 070243524 вибер

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077754688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам