Se prodava kuka
1 €
06.02.2020 09:30

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

19

Година на реновирање:

19

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Sveti Nikole

Se prodava kuka vo Sveti Nikole so povrsina od 200m2 i dvor 600 m2, kukata e ekstra, voedno se prodava i lozje 3 dekari na samo 100 metra od gradot so moznost za navodnuvanje inf samo na tel 070332294 Dragi 070332294

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kire
Marika Arsova
Потврден огласувач
+38978145585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам