1 / 11
Se izdava kompletno opremen stsn
280 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 11:11

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

84 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Dzon kenedi

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nasproti ucilisteto cvetan dimov.Stanot e 84 m2 so dve spalni,banja,pomosno wc,dnevna,trpezarija,kujna i ostava.Zgradata e so lift,stanot e so jugozapadna orientacija.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

kire
Потврден огласувач
076535356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам