1 / 12
Апартмани во Охрид за издавање
1 МКД
02.09.2022 12:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

18 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат нови апартмани во Охрид, со сопствена кујна, тоалет, интернет, телевизор, клима, балкон, сопствен паркинг, оддалеченост 7 - 8 мин. пешки до центар, автобуска станица на 10 мин. пешки, во близина се наоѓаат голем број на маркети, ресторан за готова храна Kam Village, на 15 мин оддалеченост пешки плажа Под Пеш.

Цена 600 ден. ноќевање, по лице.


Контакт: 078/ 745 137
078/ 233 732

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Владимир
Потврден огласувач
078745137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам