1 / 3
Се изнајмува спрат од куќа за студентки во центар
2.500 МКД
10.09.2019 08:45

Штип / Штип

Спрат:

1

Греење:

Друго

Се изнајмуваа соба од спрат од куќа за студентки во строгиот центар на градот позади театарот. На спратот има две спални соби и кујна со трпезарија. Локацијата е на 5-10 минути и до економскиот и до медицинскиот факултет.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Kire
Trifun Hadji Janev 12
Потврден огласувач
0038978473114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам