1 / 12
kovani ogradi
40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2019 21:40

Гази Баба / Скопје

Izrabotka na kovani ogradi ,nastresnici ,masi ,stolovi,limeni garazi,lulaski,i drugo od zelezo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078386439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам