Logo

Рачна машина за тестенини

Број на оглас: 3282341 | Објавен на: 31.05.2019, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Апарат за правење јуфки идеален за правење на сите видови на тестенини лазањи, тортелини. Има нерѓосувачко челично тело со висок квалитет. Штраф за прицврстување на маса, и рачка од тврда пластика. Лесен за чистење и оддржување. Има потенциометар за подесување на дебелина на тестенините од 0.2 mm до 20 mm. Произведен во Италија.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач