1 / 4
Se prodava BMW 530 3.0 DIZEL
6.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2020 19:02

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw 530 d
kolata e vo odlicna sostojba,so napraven komplet servis,registrirana do09.2020
FULL OPREMA
mozna e zamena za kola ili motor 600cc

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078276730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам