1 / 8
Bmw x5 3.0 plin-benzin
6.400 €
Цената не е фиксна
03.06.2019 11:59

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Bmw x5 3.0 plin-benzin dobro socuvan M-paket

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075201304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам