Logo

Renault Clio 1.5 DCI 2008god.bez nikakva zabeleska

Број на оглас: 3283169 | Објавен на: 17.06.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.855 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


- ODLICNO EKONOMICNO
- SOCUVANO RENAULT
- CLIO STORIJA 2008 GOD. REG.
- DO 04 2020 GOD.
- SO FULL OPREMA
- KLIMA RABOTI
- CENTRALNO
- EL. NA STAKLA
- SERVO VOLAN
- ABS
- AIRBAG
- 4 NOVI GUMI
-POMINATO 104300 ORIGINALNI
SMEBET SET REBRAST I ZATEGAC PRET 20.000 KLM ZA POVEKE INFO NA ovoj TEL
072 285 545 . moz proverka po vasa zelba .

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Xali

Потврден огласувач