Logo

paleti 1150*1150

Број на оглас: 3283234 | Објавен на: 03.10.2019, 06:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


za kolicina nad 200 parcinja sleduva popust ili gratis prevoz do 50 km

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Petre

Потврден огласувач