1 / 3
Kawasaki
1.890 €
Цената е фиксна
02.06.2019 15:24

Тетово / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

Kx250

Километри:

5000

Kawasaki kx250 2 takt full cros
Top

Cena 1890eu bez zameni samo kesh

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blendi
Потврден огласувач
079333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам