Logo

kalnici

Број на оглас: 3283767 | Објавен на: 29.06.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi plasticni kalnici .original se za sleperska prikolka so balonki gumi.1500 den .parce

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis

Потврден огласувач