1 / 2
Sobni vrati od Tursko proizvostvo
120 €
26.01.2023 08:46

Куманово / Куманово

Kasite se izraboteni od masivno camovo drvo .Kase ostana samo 20sm.SAMO BEZ MONTAZA.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам