1 / 6
Се продава Плац на Моински пат
1 €
Цената е фиксна
05.11.2022 18:04

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба.


Контакт:
Митко 075 543 942

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
075543942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам