1 / 6
ATV 300cc 4x4
4.050 €
03.06.2019 11:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2019

Модел:

MC-371

Se prodava nov ATV MC-371 300cc 4x4 so vodeno ladenje, kuka, aluminiumski bandazi, nov-2019.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
078757995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам