Logo

Plantronics -10 blututh slusalka kupuvam

Број на оглас: 3284162 | Објавен на: 17.07.2019, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam plantronics -butut slusalka nova ili da e malce koristena iskljucivo takva

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxxx

Потврден огласувач