1 / 3
pecki fritezi skari
100 €
03.06.2019 14:37

Кичево

2 pecki na plin,cena 150 evra edna
dupla friteza na struja 150 evra
1 friteza na plin 100 evra
1 skara na plin 120 evra
1 profesionalen aspirator za kujna 350 evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
070261967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам