Baram zana za sienje шиење
1 €
27.12.2022 10:35

Аеродром / Скопје

Категорија:

Шиење,Текстил, облека и кожа

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Moze i od doma so prethodna obuka. Uslovi po dogovor. Tel 078440134 ili 070327290

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070327290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам