1 / 2
Водоинсталатер водоводџија водовод
1 €
24.11.2022 07:10

Скопје Центар / Скопје

Majstor so 15 godini iskustvo doaga po povik ili po dogovor.rabotam sve od vodovod i odvod.so sekakvi cevki,
Popravam sekakov vid na defekti
Otpusuvam kanalizacija i solji zatnati
Popravam kazancinja i bojleri.24 casa

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

josif
Потврден огласувач
078296539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам