Барам мајстор и продавачка
По Договор
04.06.2019 12:04

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам мајстор за бурек и бели пецива, и продавачка

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
070274508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам