1 / 3
Suzuki GSX650F
6.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2019 21:23

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

2015

Модел:

GSX650F

Километри:

30000

odlicen

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Tomce
Потврден огласувач
075232151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам