1 / 12
Обични и Поло маици за печатење ЕXTRA квалитет!!!
99 МКД
Цената не е фиксна
22.07.2019 10:51

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Состав:100% памук. Сите видови на маици за печатење (машки, женски и детски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 235 денари над 50 броја 225 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 110 денари над 50 броја 106 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 270 денари над 50 броја 260 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 170 денари над 50 броја 160 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078737497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам