1 / 6
Se prodava Mercedes 808, sanduk 6x20, i vetrobran
1 €
Цената не е фиксна
04.06.2019 18:12

Струга / Струга

Sandukot i vetrobranot se za Mercedes 814
Kamionot e registriran i ima dobri gumi
Povekje informacii na telefon

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071591143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам